Informatiecentrum Erasmus MC

Heeft u een vraag of bent u op zoek naar informatie? Wij helpen u graag verder.

Twee vrouwen voor een kast met folders.

Het Erasmus MC is een grote en ingewikkelde organisatie. Het is niet altijd gemakkelijk om aan de juiste informatie te komen. Daarom kunt u met vragen of opmerkingen terecht bij het Informatie­centrum. Samen met u zoeken wij een antwoord of verwijzen u gericht door. Ook horen wij graag uw ervaringen.

Voor wie?
Het Informatiecentrum is er voor iedereen die met het zieken­huis of ziekte te maken heeft, voor zowel patiënten als hulpverleners en andere belangstellenden.  

Welke informatie?
De medewerkers van het Informatiecentrum zijn er om antwoord te geven op vele vragen. Wij hebben informatie en voorlichtingsmateriaal over:

  • de gang van zaken in het ziekenhuis;
  • onderzoek en behandeling;
  • ziektebeelden;
  • patiëntenverenigingen;
  • rechten en plichten van patiënten;
  • andere instellingen in de gezondheidszorg in de regio Rotterdam.

Ook is er een kleine bibliotheek met boeken over ziekten en gevolgen. Deze boeken zijn geschreven voor en door pati­ënten. In de bibliotheek vindt u ook tijdschriften van patiëntenverenigingen.



Internet
Bij het Informatiecentrum staan drie computers. Tijdens de openingstijden van het Informatiecentrum kunt u informatie zoeken via internet.

Waar kunt u ons vinden?
U vindt het Informatiecentrum in de centrale hal bij Ingang 2 (gebouw Ca).

Openingstijden
Maandag t/m donderdag van 10.00 - 16.00 uur.

Telefoon
(010) 703 54 74
Buiten deze uren kunt u uw naam en telefoonnummer inspreken op het antwoordapparaat. Wij bellen u de eerstvolgende werkdag terug.

E-mail
patienteninformatie@erasmusmc.nl