target menu
 

People

OIC Personel

MANAGEMENT TEAM
Adriaan Houtsmuller - PasfotoAdriaan Houtsmuller, scientific director

a.houtsmuller@erasmusmc.nl
Telephone: 010-7044456
Room: Be-347
Gert van Cappellen - Pasfoto

Gert van Cappellen, technical director

w.vancappellen@erasmusmc.nl
Telephone: 010-7044487
Room: Be-346a

Timo ten Hagen

Timo ten Hagen, Animal Imaging, advisor

t.l.m.tenhagen@erasmusmc.nl
Telephone: 010-7043682
Room: Ee-175

H.W. Meijering

Eric Meijering, Imaging Analysis, advisor

h.meijering@erasmusmc.nl
Telephone: 010-7043051
Room: Ee-2162

Leo Engels

Leo Engels, advisor finance

l.engels@erasmusmc.nl
Telephone: 010-7035057
Room: NA-1116

Pasfoto Margot

Margot van den Akker, secretary

m.a.vandenakker@erasmusmc.nl
Telephone: 010-7044364
Room: Ae-408

FACILITY
Gert-Jan Kremers - Pasfoto

Gert-Jan Kremers, head microscopy facility

g.kremers@erasmusmc.nl
Telephone: 010-7043578
Room: Be-346

Alex Nigg - Pasfoto

Alex Nigg, Confocal/4Pi application specialist

a.nigg@erasmusmc.nl
Telephone: 010-7044407
Room: Be-224

Bart Geverts - Pasfoto

Bart Geverts, Informatics specialist

b.geverts@erasmusmc.nl
Telephone: 010-7042205
Room: Be-341a

Martijn de Gruiter - Pasfoto

Martijn de Gruiter, single molecule/Tirf specialist

h.degruiter@erasmusmc.nl
Telephone: 010-7031105
Room: Be-343

RESEARCH & DEVELOPMENT TEAM
Martin van Royen - Pasfoto

Martin van Royen, assistant professor 

m.vanroyen@erasmusmc.nl
Telephone: 37644
Room: Be-346

Ihor Smal

Ihor Smal, senior postdoc (STW project)

i.smal@eramusmc.nl
Telephone: 010-7044120
Room: Ee-2161

Maarten Paul - Pasfoto

Maarten Paul, PhD student (STW project)

m.w.paul@erasmusmc.nl
Telephone: 010-7042205
Room: Be-341a

Johan Slotman - PasfotoJohan Slotman, postdoc (SIM project)

j.slotman@erasmusmc.nl
Telephone: 37644
Room: Be-346
   SCIENTIFIC ADVISORY BOARD  
  F.G. Grosveld 

F.G. Grosveld, Scientific Advisory Board

f.grosveld@erasmusmc.nl
Telephone: 010-7043169
Room: Ee-0720

  W.J. Niessen W.J. Niessen, Scientific Advisory Board

w.niessen@erasmusmc.nl
Telephone: 010-7044119
Room: Ee-2151
  D.J.G.M. Duncker 

D.J.G.M. Duncker, Scientific Advisory Board

d.duncker@erasmusmc.nl
Telephone: 010-7038066
Room: Ee-2351

  R. Kanaar 

Roland Kanaar, Scientific Advisory Board

r.kanaar@erasmusmc.nl
Telephone: 010-7043168
Room: Ee-0642b

  Pasfoto Professor F.J. van Kemenade

 F.J. van Kemenade, Scientific Advisory Board

f.vankemenade@erasmusmc.nl
Telephone: 010-7044395
Room: Be-200a

  Pasfoto Annelies Verbon

Annelies Verbon, Scientific Advisory Board

a.verbon@erasmusmc.nl
Telephone: 010-7035304
Room: D-424