Vragenlijsten
Voorafgaand aan uw poliklinische bezoeken op het spreekuur van cardiovasculaire genetica (CVG) ontvangt u een e-mail met het verzoek om thuis digitale vragenlijsten in te vullen. De vragen betreffen u persoonlijk, uw gezondheidsklachten en de gevolgen van de klachten voor uw dagelijks functioneren. De zorgverleners kunnen uw antwoorden van tevoren inzien en krijgen daardoor al een indruk van hoe het met u gaat. Hierdoor kunnen zij beter aansluiten op uw problemen als u op het spreekuur komt.
Wanneer ontvangt u de vragenlijsten?
De e-mail met daarin de link naar de vragenlijsten ontvangt u in de week voorafgaand aan uw afspraak op de polikliniek Cardiovasculaire Genetica (CVG) zodat u voldoende gelegenheid heeft om deze in te vullen. Het invullen van de vragenlijsten duurt ongeveer 15 minuten.
Zorgmonitor Familiaire Hypercholesterolemie
De vragenlijsten staan in de ‘Zorgmonitor Familiaire Hypercholesterolemie’. Dit is een zeer goed beveiligd systeem. De persoonsgegevens en vragenlijsten in de Zorgmonitor zijn beschermd. Alleen zorgverleners die u behandelen kunnen uw antwoorden bekijken.
Wanneer u de vragenlijsten niet kunt invullen
Kunt of wilt u de vragenlijsten niet invullen, bespreekt u dit dan met de vasculair genetica verpleegkundige.
Toestemming gebruik medisch wetenschappelijk onderzoek
In de toekomst willen wij de resultaten van de vragenlijsten mogelijk gebruiken voor onderzoek. Dit houdt in dat wij de resultaten vergelijken met gegevens van andere patiënten met Familiaire Hypercholesterolemie. Uw gegevens worden anoniem verwerkt en zijn niet herleidbaar tot u als persoon. Als u hiervoor geen toestemming wilt geven, dan kunt u dit doorgeven aan de vasculair genetica verpleegkundige.
Wanneer u besluit niet mee te doen
Wanneer u besluit de vragenlijsten niet in te vullen of geen toestemming geeft voor het gebruik van de gegevens voor onderzoek, dan heeft dit op geen enkele wijze nadelige gevolgen voor de behandeling en zorg.
Contact
Mocht u nog vragen hebben, neemt u dan gerust contact op met de vasculair genetica verpleegkundigen:
- Bereikbaar op maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 16.00 uur
- Op telefoonnummer: (010) 704 05 63