Over deze opleiding
Overzicht
Doelgroep: Alle medewerkers binnen het Erasmus MC die minimaal 25 uur per jaar groepsgebonden activiteiten verzorgen binnen het Erasmus MC aan een academische bachelor of master, waaronder ook Nano biologie, Klinische technologie en/of master Technical Medicine- en reasearchmaster NIHES, kunnen de BKO bekostigd volgen.
LET OP: Val je niet onder deze doelgroep, klik dan op deze link om je in te schrijven.
Inhoud: Als docent en beroepsprofessional is het erg leuk om je eigen vak over te brengen aan studenten en om hun daarin te begeleiden.
Als docent begeleid je een diversiteit aan studenten tijdens hun studie. Het doel hiervan is om de student op te leiden tot een zelfstandige beroepsprofessional die het eigenaarschap pakt met betrekking tot zijn studie en zijn professie.
Voor jou betekent dit dat je ook tools tot je beschikking hebt om een gesprek te kunnen voeren met je student en de praktijk. Je eigen grenzen kennen, je bewust zijn van je rol en aansluiten bij de ander zijn hierbij essentiële vaardigheden.
Deze vaardigheden komen aan bod en ga je actief oefenen in deze training.
Programma:
- Het voeren van een begeleidingsgesprek op inhoud en proces
- Je rol, taken en verantwoordelijkheden als begeleider benoemen
- Reflecteren op je eigen handelen
- Verschillende gespreksmodellen toepassen
- Schriftelijk feedback geven
Kosten: Dit traject wordt gesubsidieerd aangeboden voor de bovenstaande doelgroep. Val je niet binnen de bovenstaande doelgroep, klik dan op deze link om je in te schrijven.
Inhoudelijke vragen: docent.bko@erasmusmc.nl of klik hier voor de veelgestelde vragen.